O blogu

Rdzeniem tego blogu będą eksperymenty przeprowadzane przeze mnie na sobie samym, które będą związane z pozytywnym przekraczaniem granic w sobie i w swoim życiu, wychodzeniem poza strefę komfortu, wkraczaniem na nowe nieodkryte wcześniej pozytywne drogi, realizowaniem swojego pozytywnego potencjału, czyli ogólnie będą dotyczyć rozwoju na poziomie ciała, serca, umysłu i duszy.

Dlaczego tak często używam powyżej słowa pozytywny? Dlatego, że przekraczanie granic może mieć negatywne konsekwencje dla nas lub dla innych. Takie przekraczanie granic mnie jednak nie interesuje.

Oprócz powyższego w blogu będę pisywał o przeróżnych rzeczach. Na pewno pozytywnych i inspirujących. Np. o zdrowym odżywianiu, ciekawych książkach, filmach, muzyce, duchowości, rozwoju osobistym i duchowym itd.

Mam nadzieję, że oprócz mnie ten blog będzie inspirował również i Was do pozytywnego przekraczania granic w sobie i w swoim życiu, osiągania lepszej jakości życia, odkrywania piękna w sobie, realizowania pozytywnego potencjału itd.

Życzę miłej lektury.

Marcin